Kilka informacji o nas

 • Na początku lat '90 z inicjatywy Bogdana Zasępy, wokalisty, gitarzysty i klawiszowca powstał zespół EL-TRONIC.

  Było to odpowiedzią na zapotrzebowanie klientów, którzy do oprawy muzycznej swoich imprez szukali zespołu nowoczesnego i profesjonalnego ale też nie banalnego, który dobrze rozbawi a swoim szerokim repertuarem zaspokoi gusta gości nie tylko z Polski , ale z całego świata.

  Dzięki długoletniej pracy na scenie muzycznej mamy naprawdę bogatą wiedzę i doświadczenie nie tylko w graniu ale także w prowadzeniu wszelkich imprez , koncertów i śmiało możemy powiedzieć , że graliśmy już ponad 500 imprez !!!

  Przez lata pracy występowaliśmy w różnych składach i na wielu scenach muzycznych ,nie tylko na imprezach okolicznościowych, ale także jako zespół grający koncerty przed wieloma polskimi gwiazdami jak: Skaldowie, Stachursky, JUST 5, D-Bomb , Skaner, Voyager Mister Dex i wielu innych.

  Nasz teren działania, gdzie gramy najczęściej to Częstochowa oraz cały Śląsk - Katowice i wszystkie okoliczne miasta i miejscowości ale dla tych którym spodobał się nasz entuzjazm oraz profesjonalizm pojechaliśmy też do wielu innych miejsc jak Kalisz , Łódź, Warszawa , ale także Kraków, Ustroń , Szczyrk, Wisła czy w drugą stronę Opole, Wrocław, a nawet Kłodzko.

  Wszystkich Państwa, którzy do uświetnienia swojej niepowtarzalnej imprezy szukają naprawdę dobrego , niepijącego zespołu o profesjonalnym podejściu do tematu grania zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą . ZAPRASZAMY !!!

Czekamy na Ciebie

Zapraszamy do kontaktu.